Tiimi

Ihmiset Lupapiste-palvelun takana.

Liiketoiminta

Jani Muhonen
Liiketoimintajohtaja
040 0191 646
jani.muhonen@evolta.fi

Ilona Ivanoff
Markkinointi- ja Viestintäpäällikkö
0400 652 734
ilona.ivanoff@evolta.fi

Jarkko Turtiainen
Liiketoimintajohtaja
040 350 4675
jarkko.turtiainen@evolta.fi

Ilona Suominen (äitiyslomalla)
Markkinointi- ja Viestintäpäällikkö
040 5358 965
ilona.suominen@evolta.fi

 

Ilkka Mattila
Kehitysjohtaja
044 5582 494
ilkka.mattila@evolta.fi

Sari Tokoi
Asiakkuuspäällikkö
050 4437 204
sari.tokoi@evolta.fi

Kari Syrjärinne
Myyntipäällikkö
040 555 8684
kari.syrjarinne@evolta.fi

Joona Majurinen
Myyntikonsultti
040 147 2509
joona.majurinen@evolta.fi

Paula Vahtola
Yritysmyyntipäällikkö
040 554 9149
paula.vahtola@evolta.fi

Jari Heikkinen
Yritysliiketoimintajohtaja
050 430 1602
jari.heikkinen@evolta.fi

Tuki

Tiia Lehtinen
Palveluvalmentaja
tuki@lupapiste.fi

Anna Palttila
Palveluvalmentaja
tuki@lupapiste.fi

Maija Nieminen 
Asiakaspalvelukoordinaattori
tuki@lupapiste.fi

Kehitys

Tero Tukiainen
Palvelupäällikkö

Vespe Savikko
Ohjelmistokehittäjä

Markus Rauhala
Käyttäjäkokemussuunnittelija

Joni Hämäläinen
Ohjelmistokehittäjä

Antti Rämö
Ohjelmistokehittäjä

Aki Helin
Ohjelmistokehittäjä

Ville Outamaa
Ohjelmistokehittäjä

Jouni Honkala 
Ohjelmistoarkkitehti

Juhana Laurinharju 
Ohjelmistokehittäjä

Markus Penttilä 
Ohjelmistoarkkitehti

Antti Slunga 
Ohjelmistokehittäjä

Haluatko mukaan?

Jos Lupapisteen tarina innostaa sinuakin ja haluaisit mukaan matkallemme digitalisoituvan maailman matkaoppaaksi, katso avoimet työpaikkamme.

Tutustu Evoltaan osoitteessa www.evolta.fi.